speaker-info

Marek Dębiński

Kierownik Serwisu Olejowego, LOTOS Oil Sp. z o.o.

Wykształcenie związane z techniką smarowania pojazdów i maszyn,  technologią ropy i węgla oraz ekonomią. 36 lat pracy zawodowej w zakresie badania, eksploatacji i dystrybucji środków smarowych. Doświadczenie w smarowaniu maszyn górniczych w górnictwie podziemnym i odkrywkowym, w doborze i eksploatacji olejów morskich oraz w przemyśle i automotiv.

Obecnie zajmuje się oceną potencjału eksploatacyjnego środków smarowych na podstawie testów monitorujących i rozwiązywaniem problemów eksploatacji  środków smarowych w motoryzacji i przemyśle. Swoje usługi i wiedzę przekazuje wśród użytkowników środków smarowych w kilkudziesięciu państwach świata, na czterech kontynentach.

Od 15 lat związany z LOTOS Oil.

Prelekcje

Serwis Olejowy LOTOS Oil. Czy wiesz ile zyska Twój zakład na prawidłowej gospodarce smarowniczej?

CONFERENCE HALL C

Czym jest analiza olejowa? Jakie najczęstsze błędy w smarowaniu popełniamy w gospodarce smarowniczej w naszej firmie? Jakie funkcje spełnia olej w układzie smarowania i jak to się ma do oczekiwań użytkowników? I przede wszystkim ile może zyskać zakład na prawidłowej gospodarce smarowniczej? Na wskazane pytania odpowie Kierownik Serwisu Olejowego LOTOS Oil, polskiego producenta wysokiej jakości […]

czytaj więcej
Facebook
LinkedIn