speaker-info

Kamil Müller

Trener TWI, LeanTrix Sp. z o.o.

Pasjonat i praktyk programu Training Within Industry i Lean Managemant. Pracował jako Specjalista Lean dla firmy Toms Polska Sp. z o.o oraz jako specjalista TWI dla firmy Tarczynski SA, gdzie jego rolą było wdrażanie metody TWI Instruowanie Pracowników w całym zakładzie.

Wykłada na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu zagadnienia związane z programem TWI dla studentów studiów podyplomowych.

Obecnie pełni funkcję konsultanta programu TWI w firmie LeanTrix, jak i Trenera Prowadzącego wdrożenie programu TWI w 5 zakładach w Polsce w firmie Cooper Standard Automotive. Do jego zadań w tej organizacji należy również wsparcie we wdrożeniu TWI, fabryk poza granicami kraju między innymi w Czechach oraz Niemczech.
Był członkiem globalnego zespołu zajmującego się wdrożeniem systemu TPM – Autonomous Maintenance z wykorzystaniem podejścia programu TWI. Jego rolą w projekcie było wykonanie Instrukcji Pracy TWI dla operacji działań autonomicznej konserwacji w kilku zakładach z branży Automotive w Europie. Obecnie wraz z globalnym zespołem pracuje nad wdrożeniem metody TWI w procesach zautomatyzowanych.
Uwielbia szkolić i dzielić się wiedzą. Prowadził szereg szkoleń non-profit dla różnych firm i studenckich kół naukowych (np. Koło Kaizen z Politechniki Wrocławskiej).
Jego praca zakończeniowa na studiach poświęcona była kompleksowemu wdrożeniu programu TWI w jednej z firm z branży spożywczej i automotive.
Jest autorem i współautorem kilku pozycji literaturowych poświęconych programowi TWI. Prywatnie zawodnik footballu amerykańskiego w drużynie Mistrza Polski oraz Mistrza Europy Panthers Wrocław, gdzie również wdraża zasady programu TWI.

Prelekcje

Standaryzacja działań w Autonomous Maintenance wg TWI – Instrukcje i instruktaż

CONFERENCE HALL C

Prezentacja jest odpowiedzią na pytanie jak tworzyć standardy i przekazywać wiedzę z zakresu obsługi maszyn, by zwiększać umiejętności i świadomość pracowników produkcyjnych. Dzięki temu angażujemy operatorów maszyn w działania związane z utrzymaniem ruchu, co działa prewencyjnie na występowanie awarii oraz szybsze zdiagnozowanie problemu w momencie jej wystąpienia.

czytaj więcej
Facebook
LinkedIn