speaker-info

Dariusz Marcinkowski

Kierownik sprzedaży, item Polska Sp. z o.o.

Abslowent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży przemysłowej. Od ponad 10 lat w zespole item Polska na stanowisku key account managera jest liderem i częścią zespołu Inżynerów Sprzdaży zaangażowanych w budowanie bezpośrednich realacji z Klientami. Wieloletnie doświadczenie menedżerskie pozwala na kompleksową i rzetelną realizację projektów sprzedażowych oraz strategii komunikacji bezpośredniej.

Zawsze pasjonowała go praca z klientem i wdrażanie nowych pomysłów. Profesjonalny, otwarty i partnerski w kontaktach z Klientami. Wolny czas lubi spędzać aktywnie ze znajomymi, najchętniej uprawiając sporty ekstremalne, jest także pasjonatą pływania.

Prelekcje

Ekonomiczne i techniczne aspekty rozwiązań modułowych w przemyśle

CONFERENCE HALL C

Co to jest system modułowy? Systemy modułowe są bardzo uniwersalne – można z nich zbudować praktycznie wszystko.  Siła pomysłu, który zrewolucjonizował rynek budowy przemysłowej – zamiast ciężkiej stali można użyć aluminium, spawanie zastąpić skręcaniem. Zaletą systemu jest duża elastyczność w projektowaniu powiązana z wytrzymałością, przy jednoczesnym zachowaniu niskiej masy konstrukcji. Jest więc prawdą, że zastosowanie […]

czytaj więcej
Facebook
LinkedIn